Roztomilé přátelství: Kočka a slepice se spolu mazlí

Přidat na Seznam.cz

Kočky jsou milá a roztomilá zvířata, ale stále jsou to dravci. Proto jsou někteří majitelé koček opatrní, pokud jde o míchání jejich chlupatých přátel s jinými, menšími domácími zvířaty.

Otázkou, kterou majitelé koček někdy řeší, je, zda jejich oblíbené zvíře může vycházet se slepicemi v případě, že by je chtěli mít na zahradě. Někteří lidé říkají, že to není dobrý nápad, píše web AnimalChannel.

Někdy nás však příroda přece jen překvapí. Stejně jako v případě domácí kočky a jejího opeřeného přítele, který je zobrazen na videu níže.

Jak můžete vidět na tomto dojemném videu, mezi kočkou a kuřetem vzniklo neobvyklé přátelství, které se neomezuje pouze na hravé honičky nebo občasné doteky. Tihle dva jsou doslova nejlepší přátelé a navíc si domlouvají přespání!

Ano, čtete správně. Bílá slepice často doprovází svého kočičího přítele do malé postele, kde se k sobě tulí a mazlí, dokud oba neusnou.

Krátké video nejprve ukazuje, jak tito dva nejlepší kamarádi sedí u okna a dívají se dolů na ulici. A pak se začnou mazlit. Přibližují se k sobě jemně a opatrně, jako by kočka věděla, že její opeřený přítel je zranitelnější, a slepice věděla, že by neměla udělat žádný pohyb, který by kočku vyvedl z míry.

Pak je můžeme vidět, jak spolu leží v posteli. Jsou moc roztomilí na pohled, zvlášť když kočka objímá kuře tlapkou!

Zdroj: animalchannel.co