Roztomilost dne: Maličké štěně labradorského retrívra se učí výt

Přidat na Seznam.cz

Objevili jsme rozkošné video, které dokumentuje, jak se toto rozkošné třítýdenní štěně černého labradorského retrívra učí výt. Na videu je vidět, jak milý malý labrador sedí páníčkovi na hrudi čelem ke kameře a jeho malé štěněčí oči se dívají přímo na vás!

V tu chvíli štěně jménem Callaway spustí jemné, ale realistické zavytí. V reakci na to zvedne mládě hlavu a snaží se vyloudit své nejlepší „awooo“. Moc zvuků z něj nevychází, ale nejrozkošnější část nastává na konci štěněčího drobného vytí, kdy zívne a vydá ten nejroztomilejší řev podobný páníčkovi.

Není tedy divu, že sedmivteřinové video už nasbíralo přes 14,6 milionu zhlédnutí a 3,2 milionu lajků. Jo, je to to nejrozkošnější vytí vůbec.

@pachelibre We are practicing…still have a little way to go but pretty good for 3 weeks old #labradorretriever #puppies ♬ original sound – John Callaway307

A podle majitelových odpovědí v komentářích žije tohle maličké štěně se svou psí mámou a s vrhem sourozenců labradorů (směs černých a žlutých štěňat), kteří si s Callawayem také užili lekce vytí. Je to jistě jedinečný způsob, jak se sblížit se svým domácím mazlíčkem, a my se nemůžeme dočkat, až uvidíme, jak malí jednou zvládnou své vytí.

Vypadá to, že by se tak mohlo stát spíše dříve než později.

Zdroj: Tiktok, redakce