Roztomilý labrador posedlý zelenými fazolemi potěšil internet

Přidat na Seznam.cz

Pes posedlý zelenými fazolkami rozesmál internet poté, co jeho majitel vytvořil zábavné video. Na 25sekundovém videu je zachycen anglický černý labrador jménem Kasey, který chytá různé zelené fazolky, uvádí portál Newsweek.

Kasey je velmi mírný a milý. Byl vždycky ten nejmírnější pes vůbec, ale když přijde na zelené fazolky, pokud mu nějaké podržíte, aby po nich skočil, dá si záležet, aby je při prvním chňapnutí neminul. O několik let dříve si jedno z videí, na kterém si Kasey pochutnává na zelených fazolkách, získalo obrovskou pozornost, a tak se rozhodl jeho majitel vytvořit nahrávku, na které si jeho štěně pochutnává na zelených fazolkách.

@kaseytheenglishlab Pause at your own discretion #kaseytheenglishlab #fyp ♬ original sound – Kasey The Lab

Nakrájené, dušené, syrové nebo konzervované, všechny druhy zelených fazolek jsou pro psy bezpečné, a veterináři je dokonce doporučují i jako zdravou pochoutku. Zelené fazolky jsou plné vitamínů a minerálů, včetně bílkovin, železa, vápníku a vitamínů B6, A, C a K. I když vaše štěně nemusí nutně potřebovat tyto další živiny, stále mohou být perfektní výživovou alternativou k psím sušenkám.

„Miluju, když vidím, že se jakékoli video s Kaseym stane populárním, zvlášť když už stárne,“ řekl majitel jménem Nolan: „Takže jakákoli milá slova v komentářích, jak je naše videa potěšila, a dokonce i některé videoreakce lidí, kteří se smějí našim videím, dělají z času úsilí vložených do nových nápadů velkou zábavu.“

Zdroj: newsweek.com, tiktok.com