Roztomilý pes se přátelí se všemi motýly na své zahradě

Přidat na Seznam.cz

Pes jménem Milo byl už od štěněte milá a laskavá duše. Rád pomáhá své paničce s čímkoli, co dělá, zejména když je na zahradě. Na rodinné zahradě roste spousta různých květin a rostlin, které lákají mnoho motýlů. A netrvalo dlouho a Milo se se všemi motýly na dvorku spřátelil.

„Na naší zahradě pěstujeme spoustu potravin a květin, takže je to pro motýly hotový zázrak,“ řekla majitelka psa serveru TheDodo. „Před dvěma lety jsme začali chovat motýly, což bylo velmi zábavné. Milo miluje pozorovat všechny ty motýly, jak létají kolem.“

Motýli si Mila také velmi oblíbili a často na něm přistávají, aby se na chvíli zdrželi. Vždycky, když to udělají, je neuvěřitelně něžný a nechá je na sobě sedět tak dlouho, jak si přejí.

„Vždycky je trpělivý, když na něm přistávají,“ řekla žena. „Spolu se mnou sleduje jejich proces od malých housenek přes kukly až po motýly. Ví, že jsou to naši přátelé. Rád s motýly tráví čas.“

Rodinná zahrada se stala takovým útočištěm motýlů, že se často snášejí z celého okolí a Milo si nikdy nenechá ujít příležitost pozorovat a pobavit se s každým novým motýlem, který se zde rozhodne zastavit.

Zdroj: thedodo.com