Růžová vzácnost! Seznamte se se štěnětem jménem Milkshake

Přidat na Seznam.cz

Milkshake je rozkošně vrásčitý tříletý růžový mopslík, který díky svému neobvyklému zbarvení a okouzlující osobnosti rozjíždí kariéru modela a na sociálních sítích má impozantní sledovanost.

Vzhled rovná se osobnost

„Jeho zbarvení odpovídá i jeho milé osobnosti,“ říká lidská máma tohoto růžového mopsíka Maria De Dozsa. De Dozsa se s Milkshakem seznámila, když mu bylo pouhých 6 týdnů a říká, že se od svých sourozenců z vrhu nápadně lišil, píše web DailyPaws. Milkshake se jako jediné štěně z vrhu narodil se světlou srstí, pronikavě modrýma očima a jasně růžovým nosem. Navzdory jeho odlišnostem De Dozsa říká, že to byla láska na první pohled.

Vzala jsem ho do ruky, olízl mi nos a od té chvíle jsem věděla, že jsme si souzeni.“

Milkshakeovo zbarvení je způsobeno leucismem, poměrně vzácnou genetickou mutací, která způsobuje, že se zvířata rodí se sníženou pigmentací. Zatímco jiní mopsíci mohou mít podobné zbarvení v důsledku albinismu, leucismus má za následek pouze nedostatek pigmentace, což znamená, že jinak jde o naprosto zdravé štěně.

Růžová dávka roztomilosti

Milkshake se brzy stal velmi oblíbeným malým psíkem. Majitelka psa sdílela fotografie a videa Milkshakea, když byl ještě malý, k radosti svých sledujících a přátel. Majitelka mopsíka popisuje jako skvělého zvířecího modela a influencera.

On prostě miluje pozornost. Stejně jako miluje chození do parku a hraní s míčem, miluje i pózování pro fotografie a modeling.“

Pánička tohoto roztomilého mopse říká, že si už zvykl na to, že ho někdo poznává na veřejných místech jako je park nebo vlak, a miluje, když ho fanoušci zastavují, aby se s ním pomazlili. Dokonce má i svůj vlastní společenský život, který je naplněn zajímavými akcemi, jako je Londýnský psí týden, psí brunche a fundraisingové práce pro charitativní organizace, které podporují věci blízké srdci jeho rodiny, jako je osvěta v oblasti duševního zdraví a výzkum rakoviny prsu. Ve volném čase psík rád cestuje, tráví čas venku a nechává se rozmazlovat svou starostlivou maminkou.

A buďme zcela upřímní, kdo své domácí mazlíčky nerozmazluje?

Zdroj: dailypaws.com