Šimpanz chrání malé tygří mládě ve vodě. Odvede ho do bezpečí

Přidat na Seznam.cz

Videa, kde se o sebe různá zvířata navzájem starají, jsou vždy dojemná. Snad ještě krásnější jsou ale ty momenty, kdy jedno zvíře adoptuje mládě jiného druhu a naplno se stane jeho rodičem. V tomto případě je to malý bílý tygr a jeho šimpanzí rodič.

Šimpanz chrání malého tygra před vodou

Ve videu můžete vidět dospělého šimpanze, který plave ve vodě a v náruči drží malé tygří mládě. Tygři sice umějí plavat, ovšem šimpanz se, ze strachu o kamarádův život, rozhodl mládě odnést do bezpečí. Tygří kotě tak předá chovatelce a oba je pak odvede na kraj bazénu. Video se stalo populární, a samozřejmě dojalo snad každého, kdo jej viděl. Zdá se totiž, že šimpanz skutečně adoptoval malého tygra, a se vší rodičovskou láskou o něj pečuje.

Chovatelka divokých zvířat

Podle komentujících je video nejen dojemné, ale starostlivost šimpanze by mohla být i mnoha lidem příkladem. Po zhlédnutí videa se možná sami přistihnete, že se usmíváte čirou radostí.

Podle webu Sportskeeda se jedná ve videu o chovatelku jménem Moksha Bybee. 49letá americká hvězda TikToku, youtuberka, tvůrkyně obsahu a ochránkyně divoké zvěře, je široce uznávána pro její vystoupení v dokumentech Netflix Tiger King: Murder, Mayhem a Madness. Je známá především tím, že chová divoká zvířata, nejčastěji šelmy, a často s nimi vystupuje ve videích. Vedle tygrů nebo hyen dokázala vychovat i obrovské ligry, tedy křížence tygrů a lvů, nebo nespočet primátů.

zdroj: Hindustant Times, Sportskeeda , Instagram