Sledujte, jak služební pes Diesel otevírá dveře do koupelny, aby byl nablízku svému majitelce v tomto rozkošném videu

Přidat na Seznam.cz

Jednu věc mají majitelé domácích mazlíčků a rodiče malých dětí společnou. Soukromí se totiž stává minulostí. Když jste v kuchyni vy, chtějí být v kuchyni i oni. Pokud se chystáte na projížďku, mohou jít s vámi?

Kam jdeš? Jdu s tebou!

A pro Diesela, ontarijského psa Very Good Boi, a jeho majitelku Kristen je tato touha, aby byl všude, kam jde, ještě silnější, protože Diesel je Kristenin služební pes, píše web DailyPaws. Žena bojuje se záchvaty úzkosti a depresí a Diesel je vycvičen tak, aby upozorňoval na její reakce a pomáhal ji uklidnit, když záchvaty udeří. Velkou roli v tom, že to dokáže, hraje to, že ji vidí. Pořád. Ať je kdekoli.

Mami, jsi tady?

V tomto videu sledujeme, jak se klika dveří pohne a vidíte psův šťastných obličej. Poté, co se pitbul dostane do koupelny ke své majitelce, zavře za sebou zase dveře.
Video od svého zveřejnění 10. července nasbíralo více než 1,7 milionu zhlédnutí a je snadné pochopit proč. Diesel je tak roztomilý pejsek, jehož oči ukazují, jak moc svého člověka miluje a váží si ho.
Kristen bere Diesela všude s sebou a na videích je zachycuje na pláži, v posilovně a dokumentuje proces jeho služebního výcviku v různých obchodech a na veřejných místech. Množství výcviku a péče, které je věnováno každému služebnímu psovi, je neuvěřitelné a pouto, které Kristen a Diesel sdílejí, je krásné vidět v akci.

Zdroj: dailypaws.com, TikTok