Sloni zamíří do města. Rozzuřený jedinec demoluje auto

Přidat na Seznam.cz

Přestože se lidé neustále snaží populace slonů chránit, jsou to často právě oni, kdo napáchá největší škody. Na dnešním videu však není zcela jasné, kde se sloni nacházejí a v čí péči jsou – jedno je však jisté, nejsou šťastní.

Jak silní jsou sloni?

Pokud jde výhradně o jejich sílu, sloni jsou bezpochyby nejsilnějšími savci na celém světě. Přestože své choboty používají k pití vody, nenechte se zmást, mají v nich také obrovskou sílu, jak uvidíte na dnešních záběrech. Obecně platí, že se sloni snaží být nekonfliktní. Ale když projeví agresi, má to velice dobrý důvod.  

Slon demoluje auto

Když video začíná, na místě je už chaos. Sloni zamířili do města. Před obrovským slonem běží muž a snaží se jeho řádění vyhnout. Slon udělá několik kroků směrem k muži a pak se na chvíli otočí, ale je vidět, že nemá dobrou náladu. V následujících vteřinách si vybíjí svou agresi na zaparkovaném autě. Narazí do jeho boku klem a na několik okamžiků ho zvedne ze země. Když dopadne zpět na trávu, slon se přesune dopředu a začne ho tlačit dozadu. Nejprve promáčkne kapotu a poté chobotem zatlačí vozidlo o několik metrů dozadu. Teprve v tu chvíli si uvědomíte, jakou sílu má sloní chobot. Ve chvíli, kdy se z boku objeví další sloni, video končí.

Zdroj: AZAnimals