Sportovní komentátor místo práce složil dojemnou poctu svému milovanému psovi

Přidat na Seznam.cz

Tento týden se sportovní komentátor jménem Scott Van Pelt odklonil od obvyklého programu svého pořadu, aby se věnoval záležitosti, která je jeho srdci bližší – drahému životu a časům milovaného rodinného psa Otise.

Jeho pes bohužel nedávno zemřel. Scott se rozhodl věnovat mu emotivní díl, aby dal světu vědět, jak dobrý pes Otis byl a jak moc pro něj a jeho rodinu znamenal.

Muž v něm popisuje, jak ho Otis vždycky večer, když se vracel z práce, přiběhl přivítat, a jakou útěchu mu přinášel pohled na vrtící ocas psa a pocit jeho veselé, milující přítomnosti. A že teď, když je Otis pryč, mu to bude chybět ze všeho nejvíc.

“Po dnešním představení raději pojedu celou cestu až k Tichému oceánu, než abych se vydal na krátkou cestu domů, kde budu sedět ve tmě a čekat na svého Otíka,” řekl podle webu TheDodo. “Nic z toho, co děláme, si nemůže zasloužit to, co nám naši psi dávají zadarmo,” dodal Scott.

Otis je sice po smrti, ale díky Scottovým silným slovům, o která se podělil se světem, bude jeho duch žít dál nejen v srdcích jeho rodiny.

Zdroj: thedodo.com