Štěně zachránilo život turistovi v chorvatských horách

Přidat na Seznam.cz

Hrdinství není jen lidskou výsadou, ale především výsadou psí. A nedávné video je toho důkazem. To, co dokázal pes v následujícím videu, je pravděpodobně ten nejhrdinštější čin, který můžete vidět.

Neuvěřitelný příběh psa jménem North

Tento příběh vás může zahřát u srdce tím, že dokazuje, jak dobré srdce tento pes měl, navnazuje vás web MonkooDog.

Chorvatská horská služba nedávno na svých účtech na sociálních sítích zveřejnila úžasný příběh. Příběh majitelé zveřejnili v rodné chorvatštině, ale to vzhledem k činu psa, není vůbec podstatné. Pes jménem North se stočil a omotal kolem ztraceného turisty, aby ho zahřál. Muž byl se svým psem na túře v horách, kde ale upadl a nemohl se hýbat. Osmiměsíční štěně si uvědomilo vážnost situace, použilo svůj rozum a instinkty a rozhodlo se udržet svého páníčka v teple.

Pes ležel u majitele, dokud nepřijela pomoc

Na sociálních sítích se objevila fotografie psa ležícího u svého páníčka. Překvapivý je fakt, že to pes takto ležel u muže celých 13 hodin, dokud nepřijela pomoc. Příspěvek byl hojně sdílen na sociálních sítích a nasbíral kolem 12 tisíc lajků. Tento chlupáč je důkazem toho, že hrdinou se může stát konečně každý. Bez ohledu na velikost, tvar, pohlaví nebo lidskou či zvířecí podobu.

Zdroj: monkoodog.com