Tento francouzský buldoček se svým vánočním skřítkem vás určitě pobaví

Přidat na Seznam.cz

Francouzský buldoček s velkýma netopýříma ušima a vyrovnanou povahou je jedním z nejoblíbenějších plemen malých psů na světě, zejména mezi obyvateli měst. Toto plemeno je hravé, ostražité, přizpůsobivé a je to ohromný mazel. 

I psi prožívají vánoční svátky

Frankie je fenka ročního francouzského buldočka, která si se svou majitelkou užívá sváteční nálady, píše DailyPaws. Frankie a její panička, žena jménem Lauren rády sdílí své vánoční momentky se svými sledujícími na Instagramu. V poslední době se často objevuje fenka s roztomilým vánočním skřítkem.

„Vždycky jsem milovala myšlenku elfa na poličce. Přála jsem si mít něco takového, když jsem vyrůstala,“ říká Lauren.

Žena tak za tu dobu zachytila spoustu vtipných momentů mezi Frankie a skřítkem. Fenka se ale zdá, že vůčni němu má rozhodně smíšené pocity.

Vánoční elf jménem Karen

Ačkoli Frankie slaví téměř každý svátek rozkošnými příspěvky na sociálních sítích, její vánoční fotografie jsou mimořádně zvláštní a to pravděpodobně proto, že je to Laurenino nejoblíbenější roční období. Když zrovna neinscenují hýření s Karen, duo si rádo vytváří zvláštní sváteční vzpomínky tím, že se prochází a prohlíží si vánoční světla nebo společně vyráží na sváteční trhy.

„Frankie je malá drzá fenka, ale zároveň je to ta nejroztomilejší holčička,“ říká majitelka buldočka. „Pomohla mi překonat opravdu těžké chvíle a je opravdu to nejlepší, co mě kdy potkalo.“

Ta také dodala, že od svých příznivců dostala spoustu zpráv, ve kterých jí píší, že se těší na nové příspěvky a další buldočkovi rošťárny.

Zdroj: dailypaws.com, Instagram