To vás rozesměje: Tento pes se neuvěřitelně podobá zpěváku Edu Sheeranovi

Přidat na Seznam.cz

Pes si získal srdce sledujících díky své neuvěřitelné podobě s oceňovaným hudebním umělcem Edem Sheeranem. Zatímco většina lidí se jeho vzhledu zasmála, jiní říkají, že to, jak je podobný člověku, je znepokojující, píše deník Mirror.

Pes, o němž se předpokládá, že je mixem lhasa apso a shih tzu, si získal srdce uživatelů sociálních sítí. Neuvěřitelně se totiž podobá Edu Sheeranovi.

Zatímco většina uživatelů souhlasila s tím, že pes vypadá jako oceňovaný umělec, jiní přišli s vlastním přirovnáním k jiným slavným tvářím. „Vypadá spíš jako Sia,“ tvrdil jeden, zatímco další dodal: „Spíš jako Frank ze seriálu Shameless.“ Někteří však považovali vzhled psa podobného člověku za znepokojivý: „Z toho psa je mi nepříjemně, jako by mi viděl do duše.“

Není to jediný pes, který byl přirovnán k celebritě, protože 28letý Thomas Green nedávno dospěl k poznání, že jeho pes vypadá jako Will Ferrell. Příspěvek se rychle stal populárním a nasbíral více než 260 000 lajků – a přiměl lidi, aby sdíleli snímky svých vlastních psích dvojníků. Vidíte tam podobu a nebo vůbec ne?

Zdroj: Mirror