Toto jednoduché zařízení zastaví otravný psí štěkot během několika sekund a je neškodné!

Přidat na Seznam.cz

Bydlíte v blízkosti otravného štěkajícího psa? Možná je to váš pes, který štěká a je neposlušný? Jste doma, snažíte se odpočívat a pak to začne. Štěká pes vašeho souseda. Opět… Neustálý štěkot vás přivádí k šílenství. Budí vás ve všech hodinách. Majitelé s tím nic nedělají. Uvažujete, že zavoláte policii, nebo se dokonce přestěhujete… Dobrá zpráva je, že existuje nové jednoduché řešení, které vás zbaví štěkajících psů, píše TopGadgetInsider.

Co to je?

Přístroj používá neškodnou ultrazvukovou frekvenci, kterou slyší pouze psi. Zvuk funguje na všechny psy tak, že upoutá jejich pozornost, zastaví jejich štěkání nebo rvačky a zdá se, že je uklidní. Používají ho vojenští psovodi, ale také veterináři, policisté a doručovatelé!

Lidé ho používají k výcviku svých neukázněných psů

Jako výcvikový nástroj je vynikající. Neškodný ultrazvukový zvuk okamžitě zastaví špatné chování každého psa! Je vyráběn v kapesní velikosti, proto je lehký a zabudovali do něj pěknou jasnou LED svítilnu. Je ideální na procházky se psy v parku za tmavých rán a nocí v parcích. Má také tlačítko, které používá jinou frekvenci, kterou psi nemají rádi. Tuto funkci můžete využít k tomu, abyste od sebe, svého psa nebo svého majetku odháněli nežádoucí nebo agresivní psy.

Trenéři již používají přístroj k nápravě nežádoucího chování. Funguje při jakémkoli problému se psy. Štěkání, agresivita vůči ostatním psům, hrabání na dvoře, skákání na lidi, ničení bot a pohovky nebo cokoli, co by váš bláznivý pes mohl dělat!

Co se může stát, když nechám svého psa štěkat?

Víte, že zákony ve většině států, které řeší stížnosti na hlučné psy, zahrnují vysoké pokuty (v USA v přepočtu přes 24 000 Kč, u nás je to o něco méně – do 10 tisíc korun) a dokonce i vězení (5-30 dní) pro majitele rušivých psíků? Pokud štěkání pokračuje, může být pes po upozornění soudu zabaven a majiteli zakázáno vlastnit dalšího… Pokud máte svého psa rádi, ale je trochu uštěkaný nebo agresivní, je o to důležitější, abyste ho vycvičili.

Zdroj: topgadgetinsider.com, YouTube