Učitelé byli překvapeni poté, co slyšeli škrábání v batohu studenta, a rozhodli se ho prohledat

Přidat na Seznam.cz

Není žádným velkým tajemstvím, že jednou z nejoblíbenějších částí školní docházky je předvádění a vyprávění. Děti si rády přinesou některý ze svých speciálních předmětů z domova, aby se o něj podělily se spolužáky a učiteli. Ale jeden malý chlapec zřejmě zadání tak docela nepochopil, nebo spíš možná pochopil až příliš dobře?

Na videu uvidíte učitelku, která horečně prohledává řadu batohů poté, co v nich spolu s dalším učitelem zaslechla něco škrábat. Klip má od svého zveřejnění na konci března více než 8,7 milionu zhlédnutí, píše web PetHelpful.

Text na videu zní: “Zatímco děti byly v tělocvičně, já a moje kolegyně jsme tiše pracovaly na počítačích. Stále dokola jsme slyšeli škrábavé zvuky, a tak jsme museli prozkoumat všechny batohy.” Podívejte se na záběry a zjistěte, co nakonec našli.

@lifeisbetterlaughingg Just when I thought teaching through a pandemic couldn’t get any more hectic… this happened. #loveyourjob #teaching #kids #coworkers #laugh #scared #viral #trending #work #teacher #love #humor ♬ original sound – TikTokUser192837465

Malý chlapec si s sebou do třídy přivedl svého želvího mazlíčka! Jak se mu podařilo zvíře dostat přes rodiče? “Maminka mezitím doma vyšiluje a snaží se vymyslet, co řekne svému dítěti, protože želvu nemůže najít,” poznamenal vtipně jeden ze sledujících.

Zdroj: pethelpful.com