Úžasná videa: Malinký jezevčík nosí extrémně velké klacky a všichni se mu musí vyhýbat

Přidat na Seznam.cz

Jezevčík jménem Bosco má jeden zvláštní talent. Rád zaměstnává své drobné čelisti tím největším klackem, který najde, a hrdě s ním běhá.

Ve většině videí, na kterých se tento pes objevuje, nosí klacek po parku a doufá, že mu lidé uhnou z cesty. Klacky jsou nejméně třikrát nebo čtyřikrát delší než malinký Bosco. Ale to pro něj není žádný problém, i když ostatní lidé na cestě se musí mít na pozoru.

@boscoandhisbigstick I am very busy and important!! 🪵#funnydogs #dogvideos #dogsoftiktok #pets #boscoandhisbigstick ♬ Cartoon sound that causes funny laughter(877048) – tomotam

„Král klacků“ žije v Londýně a na platformě TikTok nasbíral přibližně 33 milionů palců nahoru, takže musíme předpokládat, že počet zhlédnutí je mnohem vyšší, píše web DailyPaws.

@boscoandhisbigstick Clearing the path like a good boy 🌿 #dogsoftiktok #dachshund #doggo #wholesome ♬ Don ́t Worry Be Happy – Kito García

Tohle video s ním a sympatickým starším pánem, který ho povzbuzuje v držení klacku, si vysloužilo více než 55 milionů zhlédnutí.

Zdroj: dailypaws.com