Veselá reakce italského chrta, který byl přistižen při ničení svého pelíšku

Přidat na Seznam.cz

Psi, stejně jako lidé, mají různé výkyvy nálad. A snad všichni pejskaři znají ten pocit, když jejich mazel něco vyvede, ale ve skutečnosti se nad situací musí zasmát.

Kocour je pryč, myši mají pré

Na videu pořízeném z vnitřní bezpečnostní kamery je vidět, jak italský chrt Arlo velmi využívá toho, že jeho majitelé jsou pryč, píše web DailyPaws. Arlo zuřivě hrabe ve svém pelíšku a nevnímá nic jiného na světě. Nic jiného neexistuje, existuje pouze pelíšek a jeho vnitřek, které se musí urychleně ven.
Arlův majitel, který se dívá na kameru, nechá masakr několik vteřin pokračovat a pak zavolá jeho jméno přes mikrofon zabudovaný v kameře. A v tu chvíli se nám naskytne pohled na ten nejlepší obličej v dějinách psích obličejů.

@arlo_the_iggy

Digging his bed then dad shouted at him on the camera! His reaction is priceless! 🤣🤣

♬ original sound – Arlo the Iggy

Ani v kresleňáku na podobně komickou situaci nenarazíte

Široké, překvapené oči, vycpávka vylézající z tlamy a vzhůru nohama obrácené ucho. Tenhle snímek Arlovy ohromené reakce, kdy je přistižen při činu, by se měl pověsit v Louvru. Na krátký okamžik se zdá, že se Arlo vydává cestou „když budu stát v klidu, neuvidí mě“, zatímco jeho psí mozek zpracovává, odkud zvuk přišel. Nakonec dojde k závěru, že jediným přijatelným řešením je útěk.

Zdroj: dailypaws.com, TikTok