Video: Babička vychovává svou rybičku, a ta ji skutečně poslouchá

Přidat na Seznam.cz

Stejně jako když děti zlobí, i zvířata někdy dostanou vynadáno, pokud jsou neukázněná. Ať už to znamená, že je zavřete do jiné místnosti nebo je necháte odejít do jiného vyhrazeného prostoru v domě, majitelé zvířat musí v případě potřeby zakročit.

Ale napadlo vás někdy vynadat domácímu mazlíčkovi rybičce? Jedna babička to udělala a její vnučka to samozřejmě celé zachytila a sdílela.

@workouts_for_waffles

Now accepting applications for fishy kindergarten! 🐠

♬ original sound – Alli Desaulniers

S 3,2 milionu zhlédnutí se klip už stal slavným a je prakticky nemožné se nesmát tvrdým disciplinárním technikám této babičky, píše web PetHelpful. Uvidíte ji, jak stojí před akváriem a říká jedné z rybiček, aby šla na opačnou stranu akvária.

Nemůžeme si pomoct, ale zajímalo by nás, co přesně ta ryba udělala, že dostala takovou důtku! „Vychovává rybičku a někteří rodiče nedokážou vychovat ani své děti,“ napsal jeden ze sledujících.

Jedno je jisté, tahle dáma by si vážně mohla založit vlastní účet na sociálních sítích, kde by sdílela své osvědčené rodičovské rady, ať už jde o děti, nebo domácí mazlíčky. V mžiku by měla tisíce sledujících!

Zdroj: pethelpful.com