Video na TikToku ukazuje štěně jménem Honey, které reaguje na to, když mu někdo řekne, že je krásné

Přidat na Seznam.cz

Tento rozkošný záběr na psa určitě zvedne náladu každému milovníkovi zvířat. Seznamte se s Honey. Sladkým štěňátkem z Austrálie, které vás zaručeně dostane.

Seznamte se s Honey

Uživatelka TikToku @sarahlawther sdílela video svého psa jménem Honey. Tento stafordšírský bulteriér reaguje na oslovení „Beautiful“ tedy „Krásná“ a sledující se nemohou nabažit, informuje DailyPaws.

Na videu je vidět, jak se Honey obdivně dívá do kamery, zatímco je slyšet ženský hlas který říká, že je Honey nejkrásnější psí holka na celém světě. Na to štěně začne kvičet a vydávat výkřiky vzrušení spolu se spoustou vrtění ocasem! Rozkošná fenka je rozhodně hodna své rasy. Je to neskonale věrný a milující rodinný pes. Staffie milují lidskou společnost a z interakce Honey se Sarah je zřejmé, že zbožňuje pozornost.

@sarahlawther

Heart officially melted ❤️ Honey has the sweetest soul ✨🐶 #cute #fyp #puppylove #staffylove

♬ original sound – Sarah Lawther

Psí slečna má na sociálních sítích i svůj vlastní účet

Honey the Staffie má dokonce svůj vlastní účet na Instagramu, kde mohou fanoušci sledovat život dvouleté Staffie v Austrálii.

Právě si tu žiju svůj nejlepší život,“ stojí v jednom z popisků. „Čas na hraní, jíst, spát, mazlit se, nechat maminku, aby mě vyfotila, opakovat.“

Honey je zjevně šťastný pes. A něco nám říká, že i bez veškeré slávy by si od svých štěněcích rodičů vysloužila spoustu chvály.

Zdroj: dailypaws.com, TikTok