Video: Údržbář rozptýlený hravým pitbulem zapomněl že majitel bytu má doma kameru

Přidat na Seznam.cz

Být údržbářem vypadá jako náročná práce. Musíte být všeuměl, nikdy nevíte, co vás čeká příští den, a vždy pracujete v cizích domech. Ale na druhou stranu, někdy jsou v domech těchto lidí šťastní psi.

Zdá se, že údržbáři na tomto videu instalují podlahu. Nebo to alespoň má dělat ten v oranžovém tričku. To bylo předtím, než potkal Maui. Maui je zavalitý, veselý pitbul, který má chuť si hrát. A je jedno, jak dobří jste ve své práci nebo jak moc vás baví, když si chce šťastný pes hrát, je v podstatě nemožné soustředit se na cokoli jiného.

„Vždycky je plus vidět, co se děje v mém domě, když tam nejsem,“ stojí v popisku k videu z bezpečnostní kamery. Soudě podle 4,5 milionu zhlédnutí videa za čtyři dny od jeho zveřejnění, je to pocit, který sdílíme všichni.

@bossykennelsmaui Its always a plus to see whats happening in my house when I’m not there 😂😂😂😂 #capturedoncamera #funnyvideos #homealone #handyman #busted #funniestmoments #homevideos #securitycamera #caughtoncamera ♬ Funny Song – Cavendish Music

Na začátku videa vidíme Mauiho a údržbáře, jak spolu tančí, kývají se sem a tam a Maui vrtí ocasem, jako by se snažil dosáhnout vzletu. Zhruba v polovině patnáctivteřinového videa se taneční zábava změní na temperamentní přetahovanou o vycpanou kost. Po krátkém boji se údržbáři, který také používá svou tlamu, podaří vytrhnout kost z čelistí pitbulla a vítězně zvedne ruce.

Upřímně nevíme, která část se nám líbí nejvíc: taneční party, údržbářovo vítězství na konci videa, nebo to, že druhý údržbář celou dobu pilně pracuje na podlaze.

Bez ohledu na to, která část videa je vaše oblíbená, se všichni shodneme, že Maui je rozkošný a svět potřebuje více videí se šťastnými psy a snadno rozptýlenými údržbáři.

Zdroj: Tiktok, redakce