Video zachycuje, jak se pes poprvé setkává s malým oslíkem a stávají se z nich nejlepší přátelé

Přidat na Seznam.cz

Zvířata často dělíme do kategorií podle jejich přirozeného prostoru. Zvířata jako psi a kočky jsou považována za domestikovaná, jiná zase za hospodářská.

Pro ženu jménem Susan Klingenberg nikdy nezáleželo na tom, zda se jedná o domácí nebo hospodářská zvířata.

Susan si jednou napsala seznam přání, které si chce splnit, a ten zahrnoval také účast na aukci hospodářských zvířat, aby zachránila zvíře před porážkou nebo chovem za účelem zisku.

Učinila tak a vydražila jednodenní tele. Od té doby si slibovala, že v tom bude pokračovat, aby zachránila další zvířata. V současné době jich má deset, tři koně, dva osly a dvě prasata. Kromě toho Susan zachránila šest koček a dva psy, informuje web AnimalChannel.

Její láska ke zvířatům se projevila na její farmě a v organizaci. Pro většinu lidí to možná není ideální, ale pro ni to fungovalo dokonale. A příběh přátelství psa Coltona a oslice Willow by to mohl dokázat.

Willow bylo jen pár dní, když ji Colton začal navštěvovat v jejich stáji. Stále strkal nos do plotu a začal kňučet, dychtivý poznat svého nového nejlepšího přítele. Colton to dělal skoro každý den, dokud mu majitelka nedovolila, že může být v blízkosti milované Willow.

Od té doby byli ti dva nerozluční. Colton si hrál vedle Willow, ať už uvnitř stáje nebo venku na farmě. Jako by se staral o svou malou sestřičku. Hrají si, mazlí se a honí se.

Zdroj: animalchannel.co