Video zachycuje roztomilý moment, kdy si hru na banjo přiběhla poslechnout liška

Přidat na Seznam.cz

Pandemie COVID-19 donutila tohoto hráče na banjo k serenádě pro jiné, liščí publikum. Seznamte se s Andym Thornem, dlouholetým písničkářem žijícím v Coloradu, jeho domovskou základnou, kde baví menší, chlupatější publikum, píše portál Daily Paws.

Thorn a jeho spoluhráči z kapely jezdí na turné už více než deset let, ale jakmile udeřila pandemie, ocitl se písničkář najednou doma. Pak ale přivítal další společnost, když mu loni na podzim před jeho domem v podhůří doslova vstoupil do života Foxy.

V rozhovoru řekl, že hrál na banjo na své terase, když si všiml, že se liška zatoulala a zůstala poslouchat lidové melodie. Thorn i jeho žena si mysleli, že se chlupáčovi ta hudba zřejmě opravdu „líbí“. Jiný den seděl na velkém kameni na svém dvoře, když liška přišla a sedla si vedle něj. „Jen na mě zírala, zatímco jsem hrál na banjo,“ říká Thorn.
Thornova manželka naštěstí tento neuvěřitelný okamžik zachytila na video a zveřejnila ho na YouTube. Video se okamžitě stalo hitem a dosud nasbíralo neuvěřitelných 3,7 milionu zhlédnutí. Ve skutečnosti se Foxy, jak Thorn vhodně pojmenoval svého kamaráda, stal zdrojem inspirace pro psaní písní, sloužil jako předpoklad pro tuto píseň, která je ve skutečnosti napsána z Foxyho perspektivy.
Není žádným tajemstvím, že dvojice spolu tráví spoustu času. Foxy dokonce dává Thornovi zpětnou vazbu, někdy ho upozorňuje na zasloužený přídavek, jindy za něj mluví Foxyho odchod. Celkově se z rozkošného dua stala senzace a fanoušci se nemohou nabažit toho, jak tito dva žijí v harmonii.

Zdroj: dailypaws.com