Vykulené oči a převrácená ouška: Podívejte se na vtipnou reakci chrta, který byl přistižen při ničení svého pelíšku

Přidat na Seznam.cz

Zlobiví psi patří k životu: pokud máte psa, který se dostane do neškodného maléru, vy se můžete nanejvýš smát. To si zažil i páníček chrta, který spokojeně ničil svůj pelíšek až do chvíle, kdy byl přistižen při činu.

Na videu pořízeném z vnitřní bezpečnostní kamery je vidět, jak italský chrt jménem Arlo velmi využívá toho, že jeho majitelé jsou pryč. Arlo zuřivě hrabe ve svém pelíšku a nevnímá nic jiného na světě. Nic jiného neexistuje, existuje pouze pelíšek a jeho vnitřnosti, které se musí urychleně stát jeho vnitřnostmi.

Arlův páníček, který se dívá na kameru, nechá masakr několik vteřin pokračovat a pak zavolá jeho jméno přes mikrofon zabudovaný v kameře. A v tu chvíli se nám naskytne pohled na ten nejlepší obličej v dějinách psích obličejů.

@arlo_the_iggy

Digging his bed then dad shouted at him on the camera! His reaction is priceless! 🤣🤣

♬ original sound – Arlo the Iggy

„Široce rozevřené, ohromené oči, chmýří trčící z tlamy, to šišaté ucho vzhůru nohama. Chci, aby se snímek Arlovy ohromené reakce, kdy je přistižen při činu, vytiskl a pověsil v Louvru. Mona Lisa je vedle psího obličeje pouhá čmáranice,“ napsal páníček.

Na krátký okamžik se zdá, že se Arlo vydává cestou „když budu stát v klidu, neuvidí mě“, zatímco jeho psí mozek zpracovává, odkud zvuk přišel. Nakonec dospěje k závěru, že jediným přijatelným řešením je útěk, a vydá se do kopců – které v tomto filmu hrají zadní polštáře gauče.

Je to 19 sekund dokonalosti. Arlo je umělecké dílo. Je to dar shůry. Video má v současné době 3,7 milionu zhlédnutí, a to mi pořád nějak připadá jako trestuhodně nízké číslo. A teď se podívejte, byl Arlo trochu zlobivý, když zničil svůj pelíšek? Ano. To nikdo nerozporuje. Ale je to jediná nezbednost, kterou udělal? Jednoznačně ne. Ale stálo to za to? I na to lze odpovědět jednoznačně ano. Ano, stálo.

Zdroj: Daily Paws, Tiktok