Video orangutaní mámy, která se stará o své nové mládě, dojímá lidi

Přidat na Seznam.cz

Den matek je za dveřmi a my nemůžeme nemyslet na všechny maminky, které se každý den starají o své děti. Ale naše nejoblíbenější maminka je možná v jedné zoo.

Sekali je samice orangutana sumaterského, jejíž mládě se narodilo 8. dubna, a od jeho narození se Sekali o své novorozeně vzorně stará. Nedávno se oba dva stali slavnými na videu, když byli lidé naprosto unešeni tím, jak dobře se Sekali o své dítě stará.

@thetorontozoo Reply to @motherofdogs73 the best mom ❤️🦧 #babyorangutan #orangutan #endangeredspecies #babyanimals #torontozoo #earthday #earthmonth #wildlife #tiktokanimals #relationships ♬ Lofi nostalgic old music box(833007) – NARU

Upřímně řečeno, existuje velmi dobrý důvod, proč lidé tento klip milují. Na videu je vidět, jak Sekali „mateřsky“ pečuje o svého malého syna tím, že se s ním mazlí, a také sladké záběry, jak ho krmí. Připravte se na to, že se zamilujete.

@thetorontozoo Sekali and her son 💚🦧 #babyorangutan #orangutan #babyanimals #savingspecies #endangeredspecies #earthmonth #earthday #torontozoo ♬ original sound – The Toronto Zoo

Sekali a její novorozenec jsou takovým hitem, že od té doby nasbírali více než 683 000 zhlédnutí, ale není to poprvé, co se tito dva stali slavnými. Zoologická zahrada sdílela také záběry Sekali a mláděte hned po jeho narození.

Zdroj: PetHelpful