Zázračné koťátko James vyvázlo v bezpečí poté, co se nad jeho domem přehnalo texaské tornádo

Přidat na Seznam.cz

Žena z texaského Elginu se po ničivém tornádu, které převrátilo její dům, zatímco uvnitř bylo její kotě, dočkala dobré zprávy.

Zachraň se, kdo můžeš

Tornáda, která se objevují bez varování a udeří s divokou intenzitou, mohou během okamžiku zničit celé komunity a zanechat lidi, aby sbírali kousky zničených životů, píše web DailyPaws. Poté, co se texaským městečkem Elgin prohnalo tornádo rychlosti větru 113-157 km/h, se žena jménem Kacy Stricklandová ocitla právě v této situaci. Během bouře opustila svůj mobilní dům a spěchala do sousedního domu, aby se tam ukryla. Sticklandová byla nucena ve spěchu do bezpečí zanechat všechno, včetně svého pětiměsíčního koťátka Jamese.

Dojemné setkání

Tornádo zničilo několik domů a podniků v Elginu a ani ženin mobilní dům nebyl ušetřen. Bouře ho převrátila a zanechala po sobě jen chaos. Při pohledu na zkázu se Stricklandová obávala nejhoršího. Nicméně téměř 24 hodin poté, co se bouře přehnala, vyšel James z trosek bez úhony.

Byl opravdu vyděšený,“ řekla žena. „Je to jedno z mých dětí. Je to rodina, víte.

Zdálo se, že malý James není zraněný a vzhledem ke zkáze, kterou bouře přinesla, je to zázrak. I tak se ho ale žena rozhodla vzít k veterináři, aby měla jistotu, že jejímu koťátku se nic nestalo. Ve svém srdci má Kacy zvláštní místo i pro ostatní zvířata, která ničivou sílu tornáda přežila. A my jsme také rádi, že se koťátku pohroma vyhnula.

Zdroj: dailypaws.com