Ze zachráněného kohouta se stal domácí mazlíček. Teď se chová skoro jako pes!

Přidat na Seznam.cz

Když se kuře z tohoto příběhu narodilo, nemělo žít déle než šest týdnů. Bylo totiž chováno na maso.

Když se však posuneme o pět let dopředu, uvidíme, že se z kuřete stal dospělý kohout, který je nyní velmi akční a žije v milujícím domově.

V říjnu 2017 se žena jménem Mary Bowman dozvěděla o „ošklivém“ kuřeti, které už nikdo nechtěl. Mary, která byla už dříve majitelkou kohouta, se proto rozhodla, že ho musí zachránit, píše web AnimalChannel.

Žena si tedy kuře adoptovala a pojmenovala ho Boo. Boo měl nemocné srdce, které se kvůli nedostatečné léčbě zhoršovalo. Přivolaný veterinář dokázal problém vyřešit a Boo od té doby žije šťastně v Maryině domě.

Boo vyrostl v domácího mazlíčka, který dělá doslova všechno, co pes. Rád se tulí ke svým páníčkům, pozná, kdy je hotová večeře, a spěchá nahoru, aby si pochutnal. Dokonce čeká před koupelnou, když je tam jeho majitelka.

Jednou z jeho oblíbených činností jsou také procházky v kočárku. Kromě toho je Boo také hudebník, který rád hraje na kytaru a klávesy.

A od příchodu svého malého lidského bratříčka je Boo tím nejlepším starším kamarádem. Stále se mu věnuje a stará se o to, aby si mezi sebou vytvořili silné pouto.

Zdroj: animalchannel.co