Žena natáčí nadšené reakce svého psa na atrakce v Disneylandu

Přidat na Seznam.cz

Autorka klipu spoléhá na svého věrného služebního psa zlatého retrívra, který jí pomáhá přežít dny. Koneckonců, to je to, co má služební zvíře dělat! Většinou můžete tyto psy vidět venku se svým majitelem v obchodě s potravinami, v kině nebo na jídle. Ale samozřejmě mohou i na nejšťastnější místo na světě – do Disneylandu!

V nedávném klipu se autorka dělí o chvíle strávené v Disneylandu se svým služebním psem. Její popisek zní: „Jsem si vědoma toho, že to nikoho nezajímá.“

@alicoyboy im aware that no one cares #disneyland #servicedog ♬ Rainy Days X Animal Crossing – ViBES

To je ale jen nepravdivé tvrzení, protože nám všem záleží na tom, aby se psi bavili! Jak jinak se máme dozvědět, jaké jsou ty nejlepší atrakce! Naštěstí pro nás video hodnotí, jak se psovi líbily různé atrakce. Tipnete si, jaká jízda byla pro tohoto psa nejoblíbenější?

Není divu, že Disneylad je nejšťastnějším místem na světě! Podívejte se na všechny ty atrakce a na toho sladkého psa. Všechny reakce jejího psa jsou skvělou pomůckou pro začínající návštěvníky Disneylandu jako způsob, jak zjistit, na které atrakce se vyplatí čekat a které můžete vynechat.

Zdroj: PetHelpful