Žena potká na pláži zatoulaného psa, který nepřestává zírat do moře

Přidat na Seznam.cz

Jůlie a její rodina nedávno navštívili pláž, když objevili příběh lásky v její nejčistší podobě, píše Rescue.

Začalo to, když si všimli osamělého toulavého psa, který se k Julii a její rodině přiblížil poté, co se usadili u moře. Nevypadal opuštěně. Kolem krku měl stužku a jeho srst byla čistá. Julie jej pohladila a čekala na jeho majitele, ale uběhlo několik minut a nikdo nepřišel. Zdálo se, že pes si váží ostatních domácích mazlíčků, se kterými sem rodina přišla, ale jeho pozornost byla stále upřena na vodu.

A Julia brzy objevila srdceryvné vysvětlení. Julie a její rodina v domnění, že je pes opuštěn, uvažovali o tom, že se ho sami ujmou. Když tedy šel kolem místní muž, Julia se ho zeptala, zda zná příběh psa.

Vysvětlil, že toho psa znají prakticky všichni v okolí a mají ho velmi rádi. Řekl, že majitel psa byl rybář, který před časem zemřel, a že pes chodí každý den na pláž a dívá se na moře. Zdá se, že pes hlídá a připravuje se na návrat svého přítele. Rodina byla velmi dojatá. Julia zjistila, že majitel psa zemřel v moři asi před rokem a pes od té doby vyhlíží moře!

I když se majitel psa už nikdy neobjeví, pes má stále přátele, kteří se o něj starají. Zdá se, že lidé ze sousedství si jsou smutné historie psa vědomi, protože ho krmí a starají se o něj, kdykoli je v nouzi.

Zdroj: kingsdomstv.com, youtube.com