Zlatý retrívr adoptoval tři kůzlátka a nemůže se s nimi přestat mazlit

Přidat na Seznam.cz

Seznamte se s Loryn, roztomilou malou zlatou retrívřicí, která věří, že je matkou skupiny zachráněných kůzlat, která nedávno dorazila na její farmu, píše Rescue.

Fenka je pořád mezi všemi zvířaty na farmě, takže už viděla všechno. Je to opravdová slepičí matka a každé mládě, které ji na farmu dovezou, bere jako své vlastní. Zdá se, že adopce koz posílila Lorynin mateřský instinkt na novou úroveň.

S kůzlátky jsou nyní nerozlučná rodina a každý úkol plní společně. Je to pro ně zábava i dobrodružství a vzájemně se od sebe mají co učit.

Kůzlata tráví hodně času v ohrádce u Loryn doma, protože jsou ještě velmi malá a potřebují krmit z láhve. Čtyři mladé kozy budou vyrůstat s Loryninou podporou tak, jak budou potřebovat, protože fenka svůj život zasvětila péči o všechna mláďata na své farmě.

Kozy jsou ta nejlaskavější a nejpohodovější stvoření a Loryn si okamžitě zamilovaly. Jsou spolu celý den, každý den.

I když si hrají, Loryn se nepřestává bát o jejich bezpečí. Mezi jejich oblíbené činnosti patří mazlení, odpočinek a vzájemné honičky. Loryn vždycky pomáhá zahnat kůzlátka do kouta, když je její panička bere na procházku, nebo je obchází, když si hrají uvnitř. Rozhodně si myslí, že jsou to její děti!

Zdroj: kingdomstv.com, youtube