Zlatý retrívr ztrácí trpělivost s novým dávkovačem krmiva

Přidat na Seznam.cz

Naši čtyřnozí mazlíčci jsou zvyklí na to, že jejich miska s krmivem je díky automatickému dávkovači stále plná, takže si k ní mohou libovolně přijít a nabaštit se. To není ale případ psa na níže přiloženém videu, který musí nejprve vyřešit jednu hádanku.

Jak se do toho dostanu?

Dnes existuje řada dávkovačů krmiva v různých provedeních. Mezi nimi i takové dávkovače, do kterých se psi dostanou až poté, co vyřeší drobnou hádanku, píše DailyPaws. Je to bezesporu báječný způsob, jak zajistit, aby si naši psi mohli užívat života naplno, protože je nutí k náročné fyzické i duševní práci. 

Majitel zlatého retrívra, který je na videu, nedávno pořídil takový dávkovač, který psa nutí trochu víc pracovat a přemýšlet, aby se dočkal odměny. V ideálním případě tato hádanka poskytuje mentální stimulaci a zároveň zabraňuje problémům s trávením.

Michael, jak se pes jmenuje, má však problém. Dávkovač ne a ne se převrátit a vysypat pamlsky několika malými otvory.

@michaelthegoldie

Believe it or not Michael is supposed to make a brand video with this product 🥴

♬ original sound – Michaelthegoldie

Video si zasloužilo miliony zhlédnutí

Není divu, že je pes z tohoto mechanismu celý nesvůj. Většina z nás totiž reaguje podobně, když nemůže otevřít sklenici s naší oblíbenou mňamkou. Video, které bylo 16. října zveřejněno na TikToku, si dosud vysloužilo více než 2,7 milionu zhlédnutí.

A jak nakonec Michaelovo snažení dopadlo? Ten se o pamlsek nepřestal snažit a nakonec ho to stálo ještě několik dalších pokusů než se k dobrotě konečně dostal. A to zaslouženě!

Zdroj: dailypaws.com, TikTok