Fenka si užívá východ slunce na pláži

Přidat na Seznam.cz

Každý z nás miluje krásné západy a východy slunce, a to ať už jsme na dovolené u moře, nebo ne. A navíc nejsme jediní. Tímto až čarovným úkazem se rozhodla pokochat i tahle psí slečna, která celou scenérii nadšeně pozoruje.

Fenka, co si zamilovala východ slunce

Vánoční shon je tady. Mezi všemi těmi nákupy, cestováním a humbukem bychom si mohli odpočinout. V tom nám může pomoci fenka jménem River. Podle své majitelky, ženy jménem Brooke, tato fenka německého krátkosrstého ohaře ráda pozoruje východ slunce na pláži, píše DailyPaws. Ve svém příspěvku žena uvedla, že pláž je chlupáčovo oblíbené místo a východ slunce je jediná chvíle, kdy sedí v klidu.

V níže uvedeném videu sedí River na pláži a v klidu pozoruje východ slunce. K zasněné fence se nakonec přidá i její majitelka, aby si užila výhled s ní.

Podívej se na tu krásu

Video získalo více než 3,4 milionu zobrazení na TikToku a poté dalších 1,2 milionu zobrazení, když ho web WeRateDogs znovu zveřejnil na Twitteru. Každopádně si s námi vychutnejte sladkou, uklidňující scénu a zhluboka se nadechněte, než se opět ponoříte do vánoční vřavy.

Mimochodem, co vašeho chlupáče zaujalo naposledy?

Zdroj: dailypaws.com, TikTok