Kde jde podat inzerci zdarma?

Přidat na Seznam.cz

Chystáte se prodat nepoužívané turistické boty, zbavujete se svého fotoaparátu, který již nevyužijete, případně hledáte nové majitele pro vaše štěňata? Ve všech těchto případech můžete dát inzerát na nějaký online bazar. Jenže na jaký?

Ne všude je inzerce zdarma. Někde musíte zaplatit za podaný inzerát, případně za jeho propagaci. Jinde jsou zase uživatelé nuceni zaplatit, pokud chtějí kontakt na prodejce zboží. A upřímně, moc lidí to neudělá, takže máte-li v úmyslu prodat, takovým inzertním portálům byste se měli obloukem vyhnout.

Vyzkoušejte nové inzertní portály

Slyšeli jste už někdy o webu Inzercenaklik.cz? Ne? A proč ho nevyzkoušet? Je vysoce pravděpodobné, že na tomto portálu se vám dostane mírně jiného publika než na nejznámějších inzertních serverech. A třeba se právě mezi těmito novými lidmi najde nějaký zájemce o věc, již prodáváte.

Tento online bazar nabízí možnost podat si inzerát zcela zdarma a bez registrace. Nemusíte tedy ztrácet čas žádným ověřováním e-mailu ani telefonního čísla. Prostě popíšete produkt, přidáte fotografie a je hotovo. Dokonce vůbec nemusíte udávat telefonní číslo, stačí e-mail.

Inzeráty jsou roztříděné do kategorií

Inzertní server obsahuje řadu kategorií, takže pro zájemce je snadné najít to, co hledají. Nechybí ani možnost filtrovat výsledky podle lokality. Je tedy možné prohlížet si výsledky vyhledávání pouze ve vašem kraji nebo okolí. Filtrovat lze podle kraje i města.

Jednodušší už to být nemůže

Portál se jmenuje Inzerce na klik a název je velmi přesný. Svůj inzerát zde zveřejníte opravdu téměř na klik. Stačí kliknout na „Přidat inzerát zdarma“ v pravém horním rohu stránky, vyplnit všechny kolonky, zařadit produkt, přidat fotografii a váš e-mail a inzerát je zveřejněn.

Prodej nepotřebných věcí je dobrým způsobem, jak si přijít na pár stovek či tisíc korun k dobru. A nákup na bazaru zase znamená tyto stovky či tisíce ušetřit.