Milujete vodní dýmky? Tak si je kupte domů

Přidat na Seznam.cz

Je to vodnice, šíša, hookah – vodní dýmka má spoustu názvů a ještě pestřejší je výběr jejích chutí. Setkat se s ní můžete v orientálních zemích, narazíte na ni ale už i ve spoustě čajoven. Získává si stále větší popularitu, protože jde o prostředek relaxu a setkávání přátel u voňavého dýmu mnoha chutí. 

Kvalitní vodnice – co musí mít? 

Jak jsme zmínili, vodní dýmky pochází z východu. Nejspíš poprvé je vyzkoušeli v Persii, postupně se rozšířily do Arábie, na Střední východ, do zbytku Asie, poté do severní Afriky a odtud už do celého světa. V orientálních zemích kvalitní vodnice běžně nabízí v místních restauracích, u nás se objevuje především v čajovnách, barech či v podnicích inspirovaných Orientem. Není však problém si je zakoupit domů. K potřebnému vybavení patří skleněné tělo vodnice, hadice, neboli šlauch, tabák v mnoha příchutích, uhlí (nejčastěji se používá kokosové, někdy i dřevěné) a další příslušenství, s nímž si zpříjemníte chvíle s blízkými, ale můžete si dopřát i soukromý relax. Je jen na vás, jak si vodnici užijete. 

Obchod s vodními dýmkami 

Když budete mít doma vodnici, máte i postaráno o program pro hosty. Celý rituál trvá hodinu a půl až dvě. Během něj si lidé předávají šlauch a pokuřují podle libosti. Sháníte obchod s vodními dýmkami? Jím je Shisharium, kde najdete levné dýmky i příslušenství. Kromě zmíněných produktů si tu opatříte i naústky, kleště, korunky a další. Tento obchod prodává výrobky světoznámých značek, navíc pokud hledáte něco, co na trhu běžně není, právě zde mají vše potřebné, a to za rozumnou cenu. Samozřejmě výrobky jsou v co nejlepší kvalitě. Pokud byste nevěděli, co si vybrat, ochotně vám poradí. Jestli se těšíte na rituály vonící dýmem a chcete se blýsknout před blízkými, vyberte si to nejlepší, co se u nás nabízí.