Nebankovní úvěry se zástavou nemovitosti jsou řešením nejen v nouzi

Přidat na Seznam.cz

Jednat s bankami je někdy skutečně těžké. Samy vám úvěr nabídnou, pak se však dozvíte, že jej nedostanete. Starý škraloup v registrech, podnikání v aktuálně „neperspektivním segmentu“… Co na tom, že vaše firma vydělává. Banka půjčku zamítne. Získat úvěr jde však i jinak.

Nebankovní segment dnes v mnoha službách předběhl ten klasický bankovní. Zapomeňte na dobu minulou, kdy se v něm pohybovala řada neseriózních podnikatelů. To už dávno neplatí. Jde o licencované firmy pod přísným drobnohledem ČNB, neziskovek i médií. Mohou mít horší úvěrové podmínky než banky, ale ani to nemusí platit, pokud sáhnete po produktech, jakými jsou nebankovní úvěry se zástavou nemovitosti. Ty bývají u nebankovek časté, pro vás však znamenají vysoký úvěr za dobrých podmínek a k tomu získání úvěru bez jakýchkoliv problémů a extrémně rychle.

Nebankovní finance vám nabídnou půjčku se zástavou až na 30 let již od 4,9 % p.a. Je to skvělá půjčka pro každého, kdo potřebuje peníze rychle a je schopen ručit nemovitostí, svojí či cizí. Půjčka se nabízí až do výše 10 milionů korun a uzavřete ji v podstatě ze svého domova, bez nutnosti kamkoli jezdit či chodit. Peníze můžete mít na svém účtu do 48 hodin a ihned s nimi podnikat, cokoliv se vám zlíbí. Jde totiž o půjčku na cokoliv.

Půjčit si lze i na podnikání

Stejně snadno si od Nebankovní finance půjčíte i na své podnikání. K dispozici je podnikatelský úvěr na nemovitost ve výšce až 50 milionů korun s úrokem od 4,9 % p.a. Opět jde o úvěr zajištěn nemovitostí a s možností mít peníze na účtu již do 48 hodin. Není nutné dokládat, k čemu byly prostředky využity.

Nebankovní finance jako partner do nepohody

Nežijeme zrovna v době skvěle vzkvétajícího byznysu. Většina firem si sahá na dno a musí přehodnocovat a měnit strategie. Extrémní růst energií se dotkl každého. Avšak horší časy nám pomůže přestát dobrá nebankovní půjčka. Díky ní se i s nějakým tím finančním škraloupem dokážeme dostat opět zpátky do bankovního faktoru, pokud bychom právě u něj mohli dostat lepší úroky. Neodkládejte potřebné investice do podnikání a půjčte si na ně. Nebo použijte prostředky k tomu, abyste zvládli horší časy.