Recenze cestovní láhve na vodu InnovaGoods

Přidat na Seznam.cz

Horké letní dny nejsou nepříjemné jen pro lidi, ale také pro naše čtyřnohé mazlíčky. I pro ně je namáhavé, když se v tom dusnu a horku musí pohybovat venku. Určitě byste jim neměli zapomenout vzít s sebou vodu. Do čeho? Přece do psí cestovní láhve!

Nespoléhejte na to, že někde na nějaký zdroj vody narazíte. Dobré není ani předpokládat, že jednoduše koupíte vodu v supermarketu. Ano, pro vás bez problému, ale jak by ji z klasické lahve pil váš pejsek? Málokomu se chce s sebou nosit nějakou nádobu na vodu. Cestovní láhev pro psy InnovaGoods tohle skvěle řeší. Měli jsme možnost ji vyzkoušet a otestovat.

Láhev na vodu pro psy s integrovanou miskou

Cestovní láhev na vodu pro psy InnovaGoods je v podstatě láhev s integrovanou miskou. Nahoře na láhvi je miska připomínající trychtýř, která slouží současně jako uzávěr. V láhvi se nachází trubička, takže pokud je plná, stačí ji zmáčknout a voda trubičkou vystoupá až do misky. Pejsek se může pohodlně napít.

Mechanismus funguje překvapivě jednoduše, vypumpování vody do misky nedá tolik práce. Nikde nic nekape, láhev má uprostřed gumový prstenec, díky kterému se lépe drží.

Pár praktických pozorování

Láhev má objem 550 ml, což je tak akorát. Na delší túry stačí vzít si ještě další flašku s vodou a tu pak přelít do InnovaGoods láhve. Určitě se vyplatí připínat láhev zvenčí na batoh (má integrovanou kovovou karabinu), protože miska je po použití mokrá. Chcete-li láhev dávat zpět do batohu, není špatné si s sebou nosit nějaký hadřík nebo vytřít misku kapesníkem.

Celkově je cestovní láhev na vodu pro psy InnovaGoods produktem, který vám ušetří starosti. Za cenu nižší než dvě stovky snad není třeba nad ničím přemýšlet. Láhev pořídíte v e-shopu rajvyrobku.cz.

Výhody:

+ možnost připnutí zvenku na batoh

+ jednoduché vypumpování vody do misky hadičkou

+ materiál bez škodlivého BPA

Nevýhody:

– láhev je lehká, a pokud je v ní málo vody, příliš stabilně nedrží, pejskovi ji při pití musíte přidržet