Se slevovými kódy proti vysoké inflaci

Přidat na Seznam.cz

Hledáte způsob, jak ušetřit? Jeden bychom pro vás měli. Nakupujte se slevovými kódy.

Inflace drtí spotřebitele. V únoru v meziročním srovnání dosáhla pro nás do té doby neuvěřitelných 17,5 procent. Některé komodity dosahují svých cenových maxim, což samozřejmě někteří spotřebitelé, především z řad nízkopříjmových, důchodců a rodin s dětmi těžce nesou. Proto svou spotřebu jsou nuceni poměrně zásadně omezovat.

Proč je u nás tak draho?

Názorů na to, proč máme jednu z nejvyšších inflací v Evropě, je hned několik. Jeden říká, že se jedná o inflaci dovezenou. Druhý, že za ní stojí nedostatečná konkurence v jednotlivých oborech. A podle třetího si za vysoké ceny v obchodech můžeme sami. Nemáme prostě předražené zboží kupovat. Což se lehce řekne a hůře provádí. Zatímco předraženou kabelku si můžeme odpustit, předražený chleba už nikoliv. A tak se někteří rozhodli spíše šetřit. A my víme jak na to.

Nákupy v akcích

Spousta lidí v současné době nakupuje zboží výhradně ve slevových akcích. Je pravda, že ty umožňují značnou úsporu. A na základě zboží, které je momentálně v jejich obchodě, který mají nejblíž, nabízeno se slevou, vaří.

Cenově dostupný nákup oblečení a spotřebního zboží

Dobrou zprávou je, že tímto způsobem lze výhodně nakoupit i další produkty, jako je kosmetika, oblečení, obuv, elektronika a řadu dalších. Cena k těmto levným nákupům zase vede přes slevové kupóny a kódy, které jsou k mání na serveru vasekupony.cz.

Největší vyhledávač slev

Na tomto u nás vůbec největším vyhledávači slev pro vaše nákupy se nejenže dozvíte o veškerých slevových akcích pořádaných jednotlivými obchody, ale také si tu můžete stáhnout jednotlivé slevové kupóny. Ty je možné vybírat podle tří parametrů. Kategorie zboží, jeho značky nebo přímo názvu obchodu.

Krmivo za hubičku

Vezměme v potaz, že sháníte krmivo pro svého domácího mazlíčka. Na odkazu Zoohit slevový kód jej momentálně pořídíte s pětadvacetiprocentní slevou. Výrazné slevy ale nabízí rovněž Petcenter slevový kód. Ještě váháte? Neměli byste!