Trápíte se s vymýšlením témat na blog a jejich zpracováním? Použijte AI

Přidat na Seznam.cz

Internetové podnikání je v dnešní době naprosto běžnou součástí společnosti. Opravdu to není jen o vedení e-shopu, protože živobytí vám může zajistit i psaní blogu, příspěvků na sociální sítě a celá řada dalších činností. Jestli nechcete být pozadu před aktivní konkurencí, neobejdete se bez pomoci umělé inteligence. V jakém ohledu vás podrží?

Rychlá práce bez starostí

Spousta šikovných blogerů používá nejrůznější programy založené na slavném Chat GPT. S jejich pomocí dokážou získat inspiraci na základě kliknutí myši. Chcete napsat článek o stavebních materiálech a jejich výhodách? Zeptejte se některé z ověřených platforem a během několika málo vteřin jej budete mít hotový.

Touto funkcí však ani zdaleka nekončíme. Marketingoví specialisté používají dané aplikace například k vymýšlení lákavých prodejních e-mailů, majitelé e-shopů zase k popisům zboží, studenti si nechávají generovat slohové práce a tak dále. Možnosti jsou prostě nekonečné. Jaká umělá inteligence stojí za zkoušku?

Pestrý výběr

Sláva Chat GPT způsobila, že se během několika měsíců začaly rojit aplikace jako houby po dešti. Drtivá většina z nich je však pouze slabý odvar, který vám spíše uškodí. Pravopisné chyby, nepřesné informace a nudné texty bez myšlenky nejsou nic výjimečného. Přesně proto si dávejte pořádný pozor, jaké platformě svěříte svůj úspěch.

Dobrým příkladem je třeba známá aplikace Deeply. Ta pracuje s profesionálními šablonami na texty, překlady i realistické obrázky. Díky tomu se dočkáte opravdu použitelného výstupu, za nějž se nebudete muset stydět. Mrkněte se na webové stránky pod odkazem v první půlce článku, aktivujte si pětidenní testovací verzi zcela zdarma a ihned si vše budete moci vyzkoušet. Poté se sami rozhodnete, jestli si pořídíte plný přístup.