Věděli jste, že psi stárnou rychleji než lidi?

Přidat na Seznam.cz

Naše pejsky milujeme. Každý zodpovědný majitel by chtěl, aby tu s ním jeho čtyřnohý přítel zůstal do konce jeho lidského života. Proč ale pejsci stárnou rychleji než lidé? Psi jsou velmi dynamická a pohyblivá zvířata, proto u nich dochází poměrně rychle k prvním problémům následkem zvyšujícího se věku. To se může projevit zejména na zhoršeném pohybu. Bohužel když už příznaky zpozorujeme, je to jen špička ledovce, protože opotřebení kloubů či různá onemocnění pohybového aparátu se mohou začít rozvíjet mnohem dříve. Psi nám neumí říct, že je něco bolí, proto musíme předvídat.

Pro dobrého majitele by stoprocentní péče o psa měla být samozřejmostí. A taková péče není jen dostatek krmiva a občasná návštěva veterináře. Například, už i v relativně mladém věku psa se mohou začít objevovat obtíže spojené s nedostatkem kolagenu. Každoročně se totiž jeho obsah v organismu zvířete zmenšuje a v seniorském věku se netvoří už téměř vůbec.

Zvíře tak začne viditelně a rychleji stárnout. Zpočátku to ani nemusíte zpozorovat, pociťuje to jen pejsek, ale ten vám nedokáže sdělit, že ho něco bolí. Proto je důležité podchytit rizika včas a již v mladém věku zvířete začít s podáváním kolagenu. Je přitom poměrně jednoduché zvířeti přidat do stravy v podobě kvalitního výživového doplňku. V tomto případě se určitě vyplatí vsadit na ověřeného výrobce a značku, jakou je například Incapet Collagen, který vznikl z oblíbeného kolagenu pro lidi.

Incapet Collagen je ta nejlepší kloubní výživa pro psy. Ve vyšším věku, ale i u aktivních mladších zvířat patří k nejhodnotnějším doplňkům stravy.

Stoprocentní mořský Incapet Collagen pomůže posílit chrupavky, klouby a měkké tkáně, čímž se seniorům zlepší pohyblivost. I díky němu bude mít váš miláček radost z pohybu či aportování. Kolagen zároveň pomáhá zlepšovat kvalitu srsti, hřívy, drápů i zubů, účinkuje i proti kožním problémům. Je vhodný při regeneraci po větší zátěži a nápomocný je i po operacích. Účinky kolagenu spozorujete na srsti miláčka. “Kolagenové přípravky vlastně podporují ty jednotlivé chlupy a chlupové váčky, ta srst je pak zdravější, až tak nevypadává, je lesklejší,” potvrzuje MVDr. Hana Lešetická z budějovické kliniky BUDvet.

Krabicka Pes Bez Tiena
Foto / IncaCollagen

“Beky je fenka ve zralém věku a začaly se u ní projevovat problémy s klouby a chůzí. Odmítala aportovat, co miluje nejvíce ze všeho. Od té doby, co užívá Incapet, znovu ožila, zlepšila se jí mobilita a znovu šťastně běhá, “ těší se spokojená majitelka Zdenka.

Proč je Incapet Collagen ten nejlepší kolagen pro psy? Protože je to prémiový český produkt, který disponuje certifikáty ISO. Je čistý, bez příměsí, arom, přídavku barviv. Incapet Collagen je mořský kolagen, který se dle studií vyznačuje nejlepší vstřebatelností.

S přípravkem Incapet Collagen se doporučuje začít nejdříve 2- až 3-měsíční kúrou, když se kolagen podává zvířeti denně.

Samozřejmě některé zdravotní problémy pejska nedokážete zcela vyloučit, protože jsou dědičného charakteru, zejména u konkrétních plemen. Ale můžete správnou výživou napomoci tomu, aby se problémy zmírnily, a tak je do jisté míry redukovat a zlepšit svému čtyřnohému příteli život. Nezapomeňte, že zdravý domácí mazlíček dělá šťastným i svého majitele. Užívejte si společné chvíle naplno co nejdéle i díky Incapet Collagenu.

Více na www.incacollagen.cz