Vlastníte nepojízdný vrak? Zbavte se jej snadno a ještě na tom vydělejte 

Přidat na Seznam.cz

Na českých silnicích jezdí více než šest milionů osobních automobilů, přičemž stáří našeho vozového parku patří mezi nejhorší v Evropské unii. Mnoho z těchto prostředků si připisuje velmi špatný technický stav, a tak mají autovrakoviště i další poskytovatelé žně. Jak se zbavit nefunkčního vozidla? 

Zapomeňte na inzeráty 

Nejčastějším kamenem úrazu bývá pokus prodat nepojízdné vozidlo na náhradní díly. Stačí si otevřít jakoukoliv internetovou stránku s inzeráty a takových nabídek na vás vyskočí stovky. Jaká je asi šance, že zrovna váš konkrétní kus bude někoho zajímat? Nehledě na další starosti i zařizování v případě, kdy by se vám poštěstilo nalézt kupce.

Přesně proto se vyplatí spíše profesionální likvidace auta od ověřených expertů z oboru. Zvolíte-li si ty správné, dočkáte se komplexních služeb od A až po Z, stejně jako poměrně velkých částek za váš vrak. Na koho vsadit? 

Rychlý proces 

Za zmínku stojí především ekologická likvidace vozidel od společnosti pod vloženým odkazem. Domluvíte-li si spolupráci, tito pomocníci k vám zdarma přijedou, ihned vyplatí finanční kompenzaci a auto sami odvezou. Hlavním lákadlem jsou však zajímavé částky, které jiní poskytovatelé nenabídnou. 

Ti zkušenější z vás zajisté tuší, že zároveň obdržíte potřebné potvrzení, s nímž stačí zajít na úřad a celý proces uzavřít. V případě zájmu za vás zmínění odborníci zajistí i odhlášení z registru vozidel. Díky čemuž vám odpadne část práce. 

Nejdříve se vám budou hodit informace o tom, kolik peněz vlastně za svůj vrak obdržíte. Stačí si otevřít jednoduchý kontaktní formulář, do něhož vložíte požadované údaje. Následně jej jedním kliknutím myši odešlete a počkáte si na nezávaznou telefonickou konzultaci. Poté se sami rozhodnete, zdali je to ta správná cesta pro vás.