Adoptovaný velbloud vítá paničku jako pes

Přidat na Seznam.cz

Lidé si adoptují všemožné mazlíčky, od divokých koček, exotických ptáků až po třeba velblouda. Jednoho si adoptovala uživatelka Tiktoku jménem Crystal Hyatt, která nyní filmuje svůj život s ním. A je opravdu sranda sledovat jak ji vítá v domě podobně jako její psi. Na videa upozornil server Pethelpful.

Zapomeňte na to, že by vás psi vítali při každém vstupu do domu. Uživatelka TikToku @crazyzebraandanimallady má zvláštního mazlíčka, kterého budete také chtít doma. Jedná se totiž o velblouda.

Klip začíná tím, jak otevírá vstupní dveře do svého domu. Každý, kdo má domácí mazlíčky, jistě ví, že jakmile dveře otevřete, přiběhnou vaši čtyřnozí přátelé. Když tedy ve videu otevřela dveře, její pes udělal přesně to, co byste čekali. Husky se k ní rozběhl. Hned za ní bylo další zvíře, o kterém byste si v první chvíli mohli myslet, že je to pes. Rychle si uvědomíte, že toto zvíře je mnohem větší než pes a rozhodně neběhá jako pes.

@crazyzebraandanimallady Duet This #duet #hellotiktok #fyp #fypシ #fypp #fyppp #tiktok #trending #viral #viralvideo #smile #happy #hilarious #cute ♬ original sound – crystal

Uživatelka Crystal má videa s velbloudem plný Tiktok i Instagram a je vidět že se opravdu nenudí. Chodí s velbloudicí i na nákupy do supermarketu a sdílí s ní každou chvilku. A nejedná se o jediného exotického mazlíčka, mezi svým zvěřincem má i zebru. Doma mají opravdu plno. Crystal je šťastně vdaná, má tři syny, 5 koní, 4 kočky, 2 makaky, 7 psů, 3 osly, 2 alpaky, 3 vysokohorské krávy, 4 ovce, 2 zebry a malého velblouda.

@crazyzebraandanimallady Part 1 #tiktok #4upage #fyp #fyppp #fypシ #4yp #4you #animallover #petsoftiktok #pets #foryourpage #foryoupage #animals #hellotiktok #4u ♬ original sound – crystal

Zdroj: Pethelpful.com, Tiktok, Instagram