Cizí pes vlezl do auta manželského páru a odmítl vystoupit. Podívejte se na to, co se dělo dál!

Přidat na Seznam.cz

Zvířata vyjadřují své pocity velmi odlišným způsobem, který nás nakonec vždy překvapí. Pozoruhodný příběh vypráví o zatoulaném psovi, který se dostal do auta jednoho manželského páru. Lidé však netušili, že pes „ovládne“ nejen auto, ale i jejich srdce, píše Virales.

Podle páru, který se o příběh podělil, se vše stalo, když odcházeli z hodiny jógy. Při kontrole auta si všimli, že se jim pes dostal do jejich auta. Lehl si na sedadlo spolujezdce. Když si ho prohlédli zblízka, všimli si, že pes, který byl po celou dobu hodný, vypadá hladově a žíznivě, a tak se rozhodli ho nakrmit. Poté, co si získali jeho důvěru, si ho mohli vzít k sobě domů. Druhý den ho pak odvezli k veterináři.

O několik hodin později, po lékařském vyšetření, zjistili, že pitbul „ovládl“ nejen jejich auto, ale i srdce. Skutečnost, že se potuloval po ulicích a hledal někoho, kdo by mu nabídl náklonnost, je velmi dojala, a proto ho „adoptovali“ a pojmenovali Buddy.

Tři týdny poté, co se stali „rodiči“, prožili manželé jednu z největších hrůz svého života. Během procházky se pes ztratil při pronásledování ptáka. Obešli všechny útulky v okolí a upozornili je na jeho zmizení. Po několika hodinách byl pes nalezen v pořádku. A reakce na shledání s „rodiči“ byla prostě srdceryvná. Buddy se vrátil domů, kde spokojeně žije se svou rodinou. Manželé jsou připraveni dát mu všechnu lásku, kterou pes neúnavně hledal na ulici.

Zdroj: mag.elcomercio.pe, Instagram