Čtete rádi? Představte si, že nakupujete v knihkupectví a nad vámi se procházejí kočičky!

Přidat na Seznam.cz

Knihkupectví Cupboard Maker Books ve městě Enola v Pensylvánii v USA je nejlepším místem pro milovníky koček a beletrie. Proč? Toto nezávislé knihkupectví se může pochlubit čtyřmi roztomilými kočkami, které se promenádují na vrcholcích regálů, zatímco si zákazníci dole prohlížejí stohy.

Jedinečné knihkupectví

Tři z místních kočiček, jménem Annika, Mouse a Zak, se staly hvězdami sociálních sítí poté, co se toto video začátkem dubna stalo populárním, píše web DailyPaws. Video, které bylo zveřejněno na TikToku na účtu obchodu, si získalo značnou fanouškovskou základnu s více než 2,2 milionu zhlédnutí.

Video začíná záběry na důležitý nápis: „Pozor! Padající kočky!“, zatímco v pozadí hraje Cooliova skladba „Gangsta’s Paradise“, kočky se procházejí po vysokých a úzkých římsách. Celé to působí jako Project Runway, až na to, že modelky jsou trochu chlupatější.

Podle webových stránek společnosti Cupboard Maker Book prodává knihkupectví od roku 1998 použité knihy v pevné vazbě a papírové vazbě. V roce 2002, poté, co začali prodávat nové knihy, získali knihkupci osmiletého kocoura jménem Squeekie, který se stal jakýmsi maskotem obchodu.

Velkolepý odkaz kočky Squeekie

Squeekie loni zemřel, ale zanechal po sobě velký literární odkaz. Knihkupectví Cupboard Maker Books uvádí, že o Squeekiem vyšly tři knihy. Jsme moc rádi, že jsme se dozvěděli o tomto jedinečném knihkupectví a jejich kočičích obyvatelích. Zdá se, že kočičky si žijí svým životem, a dokonce mají i vlastní služební auto!

Zdroj: dailypaws.com, TikTok