Dívčina ruka zmizí v tlamě obrovské ryby, když se jí snaží nabídnout něco k snědku

Přidat na Seznam.cz

Není nad den strávený u vody, ať už odpočíváte na lodi, koupete se s přáteli nebo rybaříte s rodinou. Teplý vánek na kůži, pár vychlazených nápojů v chladničce a čerství červi jsou vše, co potřebujete ke skvělému dni na jezeře. A samozřejmě nesmí chybět párky v rohlíku!

Návnada v podobě párku v rohlíku

Věřte tomu nebo ne, ale starý dobrý párek v rohlíku můžete použít i k chytání ryb! Podívejte se na toto krátké video, které zobrazuje ženu, jak se snaží přilákat kořist na obyčejný párek, píše A-Z-Animals. Trvá to jen pár vteřinek a zpoza hladiny se vynoří ryba, která se ihned po párku vrhne a při vší té rychlosti skončím v jejím chřtánu i polovina ruky její krmičky.

Tohle nikdy nezkoušejte

Ačkoli existuje několik různých metod, jak rybařit, mladá žena se rozhodla skutečně pro jedinečný způsob, který ale nikdy nezkoušejte. Poté, co se ryba vrací do svého vodního království, dívka hned počítá prsty na rukou.

V komentářích se dokonce objevují i uživatelé, kteří její jednání nechápou a upozorňují na to, že se z vody mohl vynořit třeba aligátor. Pokud se tedy vydáte rybařit, svou návnadu umístěte vždy raději na háček, než abyste zbytečně riskovali ztrátu některé končetiny.

Zdroj: a-z-animals.com, Youtube