Divoká kachna si užívá v Legolandu

Přidat na Seznam.cz

Legoland není jen pro děti, ačkoliv byl postaven právě pro ně. Řetězec zábavních parků pro rodiny je zjevně také přátelský i ke zvířatům. To si asi uvědomila i tato divoká kachna, která si návštěvu populárního parku užívá stejně, jako jiní návštěvníci.

Nečekaný návštěník parku

Legoland Windsor přivítal nečekaného a příliš velkého návštěvníka. Stejně jako všechny parky s tématikou LEGO svého druhu po celém světě, je i tento plný výstav z kostek a obrovských modelů, interaktivních funkcí a her a spousty aktivit pro fanoušky LEGO všech věkových kategorií. Divokou kachnu ale zaujal zejména Miniland, sbírka miniaturních staveb reálných památek a atrakcí z celého světa, píše web Parade Pets.

@holdtightriders ducks love lego too #legoland #duckzilla @LEGOLANDWindsor ♬ original sound – Hold Tight Riders

Jak vidíte ve videu, divoká kachna proplouvá miniaturou města. Modely budov jsou ale tak reálné, že celé video připomíná scénu ze sci-fi filmu. Miniland je totiž domovem zděných londýnských památek, jako je Canary Wharf, London Eye a Buckinghamský palác, a také památky ze vzdálenějších míst, jako je Kennedy Space Centre, Times Square, nebo Taj Mahal.

Duckzilla

Obrovská kachna uprostřed Londýna by snadno rozšlápla i Buckinghamský palác. I tak toto video působí na některé uživatele internetu, díky čemuž si jedinečný návštěvník parku vysloužil přezdívku Duckzilla, uvádí web Brick Fantastics. Nemůžeme vědět, co se kachně honilo hlavou, když si uvědomila, že plave v podivně velkém městě, díky kterému se cítí jako obr. I přesto se ale rozhodně jedná o vtipnou „atrakci“, kterou by park mohl zařadit do programu.

zdroj: Brick Fantastics, Parade Pets, TikTok