Dojemné! Panička se bála, jestli kočka přijme štěně do rodiny, ta jej však okamžitě vzala pod svá křídla

Přidat na Seznam.cz

Přivést si domů nového domácího mazlíčka může být vzrušující, zejména pokud máte doma jiné zvíře. Můžete obě nová zvířata představit a sledovat, jak si spolu rozumí, a doufat, že se budou mít rádi. A v případě těchto dvou chlupáčů to dopadlo úžasně!

Ne vždy je však snadné uvést do domácnosti nové zvíře, zvláště když se jedná o jiný druh. Situace se ještě více zkomplikuje, když jsou obě zvířata známí nepřátelé, jako například kočky a psi.

Někdy se vzájemně snesou, ale obvykle si to neužijí. To však nebyl případ ženy jménem Lana. Měla kočku jménem Teddy a chtěla si domů přivést nové štěně, ale nebyla si jistá, jak bude Teddy reagovat.

Přesto své rozhodnutí přivést si domů malé štěně Albiho dotáhla do konce a je dobře, že to udělala! Jakmile štěně jménem Albi Teddymu představila, milý kocour vzal malé štěně pod svá křídla a přijal ho rovnou do rodiny.

Po úvodním přivítání se Lana vůbec nebála. Viděla, jak se Teddy k Albimu chová laskavě, a od té chvíle bylo vše jen sladší. Zdálo se, že Teddy se Albiho ujal jako rodič, mazlil se s ním, čistil ho a dokonce si s ním hrál.

Zdroj: The Animal Rescue Site