Doslova kouzelné video: Pes vyžaduje kouzelný trik, aby snědl pamlsek

Přidat na Seznam.cz

Pro dospělé je těžké krmit děti potravinami nezbytnými pro jejich zdraví. Proto si jídlo zpestřují tím, že na děti zkouší různé triky. Toto video je důkazem, že podobné kejkle fungují i na domácí mazlíčky.

Psi jsou velice hravá stvoření. Chtějí si neustále hrát a milují pozornost své rodiny. Někdy se umí projevit skutečně jedinečně, aby si získali pozornost svých páníčků, píše web MonkooDog.

Co je na videu?

Na tomto videu je vidět muž, který nabízí psovi pamlsek. Pamlskem je zelený salám, který je nezbytný pro zdraví psích zubů. Muž zelený pamlsek nabídne psovi, který se zdá být naprosto bez zájmu. Zdá se však, že pes požaduje něco, co ví jen on a jeho páníček. Muž dramaticky předvede kouzelnický trik a nechá pamlsek zmizet.

Nyní se zdá, že pes má zájem. Začne štěkat a dožaduje se znovuobjevení pamlsku. Muž tentokrát provede jiný trik a opět nechá pamlsek objevit a následně znovu zmizet.

Kam pochoutka zmizela?

Pes začal být velmi zaujatý a najednou měl o salám zájem. Hravý chlupáč vytrhne pamlsek muži z ruky a odnese si ho do kouta, aby si na něm pochutnal.
Gabby, dcera majitele tohoto psa, zveřejnila video na TikToku, a to si ihned získalo tisíce a tisíce lajků. Později ho nahrála i na Instagram, kde si zasloužilo přes 3 miliony zhlédnutí.

Zdroj: monkoodog.com