Firma Mercedes-Benz vyrobila speciální invalidní vozík pro psa. Dojemné gesto umožnilo psovi se zase pohybovat

Přidat na Seznam.cz

Sociální sítě nejsou jen o sdílení fotek, ale mohou také pomoci lidem získat skvělé nápady na různé projekty. To se stalo zvířecímu záchranáři, který dostal skvělý nápad oslovit Mercedes-Benz se speciální žádostí. Známá firma tak vytvořila speciální invalidní vozík pro psa.

Pes měl smutný osud

Pes, kterého ve videu vidíte, se fenka Bunny. Její spásou byl Henry Friedman, který na své instagramové stránce sdílel video určené firmě Mercedez-Benz. Bunny měla spokojený život, dokud jednoho dne nepřišla autonehoda. Bunny sice nehodu přežila, ovšem skončila bez zadních nohou, což zřejmě její majitele přimělo k tomu, aby se svého mazlíčka zřekli.

JBunny nakonec skončila sama, bez zadních nohou a tedy i bez možnosti normálně chodit. Video zmiňovaného záchranáře se rychle stalo populární a dokonce se dostalo i k německému automobilovému gigantovi, což psovi změnilo život.

Dobrý skutek a reklama

K překvapení všech se video o psovi k firmě nejen dostalo, ale nápad s vytvořením invalidního vozíku na míru se firmě tak líbil, že ho připojili k nové sadě kol, uvádí web India Express. Bunny nakonec tedy dostala svůj invalidní vozík a téměř okamžitě začala znovu běhat a chodit. Díky vozíku od německé firmy se psovi navíc přezdívá Bunny-Benz.

zdroj: India Expres