Hasiči zachránili vděčného pitbula, který spadl do zálivu. Jeho reakce vás dojme

Přidat na Seznam.cz

Minulý týden přijeli hasiči na pomoc ženě z Miami Beach v USA a jejímu štěněti poté, co pes při hře spadl do místního zálivu. Naštěstí vše mělo dobrý konec!

Hasičská záchranná služba zveřejnila na své stránce na Facebooku video ze záchranné akce, na kterém je vidět, jak hasiči slézají po žebříku, aby zachránili uvízlého pitbula, který stál u opěrné zdi, píše web Daily Paws. Žena si hrála se svým psem v parku, když se jejímu pejskovi podařilo utéct a spadnout přes zeď do vody.

Na místo dorazil hasičský záchranný vůz, který se pustil do práce. Jak můžete vidět na videu, hasič sestupuje po žebříku do vody hluboké do stehen. Jakmile se tam dostane, podaří se mu chytit podmáčenou fenku a přitáhnout ji k sobě. I když je mokrá a nervózní, nechá se vytáhnout na hasičovo rameno a po žebříku vystoupí na pevnou zem.

Jakmile se všichni vrátí na suchou zem, je vidět, jak hasiči hladí zmoklou fenku a uklidňují ji. Zpočátku trochu nervózní vděčné štěně brzy vrtí ocasem a na důkaz díků očichává všechny kolem sebe, načež shromážděný dav postříká vodou ze zálivu.

Zdroj: Dailypaws.com