Hravý pitbul rozptyluje údržbáře. Jak byste zareagovali vy?

Přidat na Seznam.cz

Být údržbářem vypadá jako náročná práce. Musíte být všeuměl, nikdy nevíte, co přinese další den, a vždy pracujete v cizích domech. Ale na druhou stranu, někdy jsou v domech těchto lidí šťastní psi.

Já si chci hrát!

Zdá se, že údržbáři na tomto videu instalují podlahu, píše web DailyPaws. Nebo to alespoň má dělat ten v oranžovém tričku. To bylo ale předtím, než potkal Maui. Maui je zavalitý, veselý pitbul, který má chuť si hrát. A je jedno, jak dobří jste ve své práci nebo jak moc vás baví, když si chce šťastný pes hrát, je v podstatě nemožné soustředit se na cokoli jiného.

„Vždycky je plus vidět, co se děje v mém domě, když tam nejsem,“ stojí v popisku videa.

Hravý pes, co rozdovádí i údržbáře

Když video začíná, vidíme Mauiho a údržbáře, jak dělají malý tanec, kývají se tam a zpět společně, zatímco Maui vrtí ocasem, jako by se snažil dosáhnout vzletu. Zhruba v polovině patnáctivteřinového videa se taneční zábava změní na temperamentní hru přetahování o vycpanou kost. Po krátkém boji se údržbáři, který také používá svou tlamu, podaří vytrhnout kost z čelistí pittyho a vítězně zvedne ruce.
Bez ohledu na to, která část videa je vaše oblíbená, můžeme se všichni shodnout, že Maui je potěšením a svět potřebuje více videí šťastných psů a snadno rozptýlených údržbářů.

Zdroj: dailypaws.com, TikTok