Husky nemá absolutně žádný zájem opustit psí park. Majitel zachytil jeho vzdor na vtipném videu

Přidat na Seznam.cz

Archerův majitel a jeho druhý husky, Leia, jsou poblíž parkoviště připraveni k odchodu, jak můžete vidět na jejich populárním videu. Archer, jehož majitel ho nazývá „podvodníkem“, je opodál a vůbec se mu nechce nastupovat do auta.

Buďme rádi, že u nás ještě stále nemusíme psi venčit jen na tato malé ploše, ale mohou přece jen volně pobíhat, v porovnání s psy v Americe. Možná i u nás ale jednou nastane čas psích parků. Věděli byste, jak si se psem, který vás nechce následovat, poradit?

Na začátku videa na něj volá Archerův majitel. Místo aby se vrátil ke svému majiteli, husky odběhne jiným směrem a zajímá se o jiného psa. V další fázi se Archerův majitel rozhodne pro falešné loučení, řekne Archerovi, že odchází, a zmíní se Leie: „Opouštíme tvého bratra. Zůstane v praku.“ Leia, velmi hodná holka, je připravena jít domů, zatímco Archerovi hrozí vykázání „za neposlušnost“.

@siberianderpskies For the record, we were at the dog park for nearly two hours before I told him it was time to go home. \ud83d\udc3a\ud83d\ude29\ud83e\udd37\ud83c\udffb‍♂️\ud83d\ude05 #siberianhusky #siberianhuskies #husky #siberian ♬ original sound – Siberian Derpskies

Další záběr ukazuje Leiu v autě. Archer je stále mezi svými kamarády v psím parku a podle všeho se skvěle baví. Majitel psů se vydává zpátky do parku pro Archera, který je zřejmě rozhodnutý donutit svého pána, aby ho doprovodil až ven.

Nakonec zafungují pamlsky. Takhle Archerův majitel nakonec dostal svého samolibého psa do auta, uvádí web DailyPaws. Leia také dostala pamlsky, protože poslouchala mnohem, mnohem lépe než její bratr.

Zdroj: dailypaws.com