Kočce dali na obojek kameru. Svět očima kočky, ukazuje video

Přidat na Seznam.cz

Většina lidí, kteří žijí v domě se zahradou a chovají kočky, své mazlíčky nechává venku. Kočka si tak může celý den chodit kam jen si vzpomene a dělat věci, o kterých majitel nemá ani ponětí. Napadlo vás ale někdy, co vlastně kočka venku dělá? V tomto případě odpověď přinesl obojek s kamerou.

Kočka svému okolí rychle ukázala, kdo je tady pánem

Nevíme sice, jestli je kočka ve videu zvyklá žít venku, nebo jak dlouho v této oblasti žije, ale je zjevné, že je velmi dominantní. V průběhu videa můžete vidět, že kočka, která „nese“ kameru, si rychle získává respekt a prosazuje svou nadřazenost vůči jiným kočkám.

Je zajímavé vidět svět tak, jak ho vidí váš mazlíček a vidět tak přesně to, co kočka během dne dělala. Kamera na obojku zachytila vše, od soubojů až po prolézaní pod auty. Překvapivě se ale kameře nic nestalo a fungovala správně bez ohledu na počasí.

Pokud také chcete vědět co vaše kočka venku dělá, pak samozřejmě můžete kočce pořídit obojek a připnout na něj malou kameru. Díky takovému obojku budete moci sledovat každé dobrodružství, které vaše kočka venku prožije.

zdroj: Cat Veteran